Sretni dobitnici nagradne igre Orbit nagrađuje

Sretni dobitnici nagradne igre Orbit nagrađuje su:

Karticu sa iznosom nagrade od 6.000,00 KM na MASTER CARD potrošačkoj (poklon) kartici primaju:

  • VUK KURNOGA, PRIJEDOR (RS)
  • AMRA AVDIC, SARAJEVO (FBIH)

Karticu sa iznosom nagrade od 1.000,00 KM na MASTER CARD potrošačkoj (poklon) kartici primaju:

  • TANJA DAVIDOVIC, BANJA LUKA (RS)
  •  MILICA RADIC, BANJA LUKA (RS)
  •  GORAN TURUDIJA, GRADISKA (RS)
  •  DOBRILA GALIC, TREBINJE (RS)
  •  BOJANA KALINIC, BANJA LUKA (RS)
  • AJLA KURTESEVIC, NOVI TRAVNIK (FBIH)
  •  ANKICA JUKIC, ZEPCE (FBIH)
  •  MARIO HRKAC, SIROKI BRIJEG (FBIH)
  •  RADMILA VILIC, ILIDZA (FBIH)
  •  DINO SAMARDZIC, MOSTAR (FBIH)

Karticu sa iznosom nagrade od 300,00 KM na MASTER CARD potrošačkoj (poklon) kartici primaju:

  • PEJIC MIODRAG, ZVORNIK (RS)
  •  RUZA STEVANOVIC, OBUDOVAC KOD SAMCA (RS)
  •  BILJANA PECANAC, GRADISKA (RS)
  •  DRAGANA STOJANOVIC, DOBOJ (RS)
  •  GORDANA MRGUD, FOCA (RS)
  •  DUSAN MANOJLOVIC, BANJALUKA (RS)
  •  ZORICA ALEKSIC, PRNJAVOR (RS)
  •  RADENKA GOTOVAC, TESLIC (RS)
  •  TOMISLAV DURTKA, PRNJAVOR (RS)
  •  SINISA SIMIC, MODRICA (RS)
  •  SANELA FEHRIC, DOBOJ (RS)
  •  LJILJANA TOLIMIR, BANJALUKA (RS)
  •  TANJA MALOVIC, BIJELJINA (RS)
  •  DRAZENKA BJELICA, TREBINJE (RS)
  •  ALEKSANDAR DJUKIC, BANJA LUKA (RS)
  •  MLADENKA BORISI,C TESLIC (RS)
  •  SNJEZANA SIKARAC, PRNJAVOR (RS)
  •  SANJA PEJIC DOBOJ, (RS)
  •  DALIBORKA KIZMANOVIC, TESLIC (RS)
  •  DAJANA PETROVIC, BANJALUKA (RS)
  •  SLAVOJKA STOJANOVIC, DOBOJ (RS)
  •  SNJEZANA MARKOVIC, BANJA LUKA (RS)
  •  DRAGAN VULIN, BANJA LUKA (RS)
  •  ZORANA CELIC, DOBOJ (RS)
  •  SANJA GRUJIC, PRNJAVOR (RS)
  •  SLADJANA MARJANOVIC, BIJELJINA (RS)
  •  JELICA MAJSTOROVIC, ZVORNIK (RS)
  •  VERA SUBOTIC, LAKTASI (RS)
  •  NEMANJA PANIC, LAKTASI (RS)
  •  SLOBODAN RAJCEVIC, BANJA LUKA (RS)
  • DENI KRISTO, ZENICA (FBIH)
  •  SELMA KARASALIHOVIC, SARAJEVO (FBIH)
  •  DINKA JAKIROVIC, MOSTAR (FBIH)
  •  SEJLA HASANOVIC, TUZLA (FBIH)
  •  TIMUR SARAJLIC, ILIDZA (FBIH)
  •  AJDIN FAZLIC, TURBE (FBIH)
  •  ADMIR KAVAZOVIC, TESANJ (FBIH)
  •  GUSIC HAMIDA, SARAJEVO (FBIH)
  •  LANA MISKIN, SARAJEVO (FBIH)
  •  SADETA BEJTIC, TESANJ (FBIH)
  •  PASIC MIRSADA, MAGLAJ (FBIH)
  •  DACIC IFETA, SARAJEVO (FBIH)
  •  SIJAMIJA AJLA, BUGOJNO (FBIH)
  •  BILJANA NOGOLICA, VANOVIC MOSTAR (FBIH)
  •  IRNA HALILBEGOVIC, SARAJEVO (FBIH)
  •  SUADA MAGRDJIJA, SARAJEVO (FBIH)
  •  VESNA HUSEINSPAHIC, ZENICA (FBIH)
  •  ADIS AHMIC, ZENICA (FBIH)
  •  KOVACEVIC SUVADA, TUZLA (FBIH)
  •  SIMA KRALJEVIC, MOSTAR (FBIH)
  •  MAID BAJRAMOVIC, ZENICA (FBIH)
  •  NEDIM MALKIC, TUZLA (FBIH)
  •  ZAGORKA ANTONIC, SARAJEVO (FBIH)
  •  EDIN MURTIC, SARAJEVO (FBIH)
  •  FERIDA CILIC, JABLANICA (FBIH)
  •  ALISA MEMISEVIC, BRCKO (FBIH)
  •  DUBRAVKO TRLIN, ZENICA (FBIH)
  •  JASNA BAJRIC, SARAJEVO (FBIH)
  •  REFIK SKRIJELJ, ZENICA (FBIH)
  •  RUZICA DESPOTOVIC, SARAJEVO (FBIH)

Čestitamo sretnim dobitnicima. Sve detaljnije informacije mogu dobiti na tel 033/551-430.

« Natrag na popis priloga